top of page

SHOWS

Bir çok yabancı şovu da gerek Türkiye'de gerekse farklı ülkelerde sergilemekteyiz. Talebiniz ister tam süreli bir prodüksiyon olsun, isterse konseptinize uygun özel tasarım bir performans olsun sizlere alternatifler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bu sayfada fikir vermesi açısından şovlarımızdan örnekler yer almaktadır. Sizlerden alacağımız brief sonucunda değişik önerileri de hızlıca projelendirip tarafınıza sunmaktayız.
 
Dilerseniz farklı performansları bir araya getirip, yazacağımız yeni bir senaryo ile sizin için "custom made" bir show hazırlayabilmekteyiz.
 
Firma etkinlikleri, lansmanlar, sahne prodüksiyonları, televizyon programları , PR ve reklam kampanyaları, viral sosyal medya çalışmaları ve her türlü özel etkinliklerde 20 yıllık tecrübemizle tam kapsamlı hizmet vermekteyiz.
 
Her türlü talebiniz için bu sayfanın altındaki veya iletişim sayfasında yer alan formu doldurabilirsiniz. Yetkili birimlerimiz anında size geri dönüş yapacaktır.
 
Yeni şovlardan ve özel yapımlardan haber almak için mail adresini aşağıdaki kutuya yazarak üye kaydı oluşturabilirsiniz.

LEE ALEX -MAGIC DREAMS

 

Dünyada Yılın İllüzyonisti Ödüllü İngiliz İllüzyonist Lee Alex'in şaşırtıcı sihirbazlık performansları, müzik ve dans ile içiçe geçerek seyirciyi büyülüyor.

Her yaştan izleyiciye hitap eden bu gösteri aynı zamanda çeşitli uzunluklarda, dilenen temada, özel senaryolarla kurumsal olarak da sahnelenebilmektedir.

LANSMANLAR, BAYİ TOPLANTILARI, GALA GECELERİ gibi etkinlerde fark yaratın.

Mail listemize katılın

Tüm gelişmelerden haberdar olun

DEV KUKLALAR

 

Dünya'nin en DEV gösterisi. Fransa'nın dünya çapındaki bu dev kuklaları sokakları, meydanları süslemekte, bütün bir şehrin odak noktası olmaktadır.

 

Onlarca kukla sanatçısının opere ettiği bu devasa gösteri müthiş  bir PR ÇALIŞMASI VE VİRAL TANITIM sağlamakta olduğu gibi yüzbinlerce insanı da kendisine çekmektedir.

ENNIO 

 

Tek bir kişi düşünün, sahnede yüzün üstünde karaktere bürünüyor. Bir Mona Lisa oluyor, bir Madonna.

Kendi yaratıcısı olduğu kağıttan karakterler ile dünyada yıllardır 1 numara.

 

Görsel bir show olması ile de uluslararası bir performans.

 

 

LED & LASER TEAM

 

LED ışıklı kostümler, lazer efektlerle bir bilimkurgu filmini sahnede yaşatan bu benzersiz show, farklı içerikli ve sürelerle her türlü etkinliği canlandırıyor.

 

Teknolojik ve artistik bir show isteyenler için birebir.

 

Aynı zamanda dilenen LOGO veya MESAJ, Ledlerle havada yazılabiliyor.

LIGHT & FIRE 

 

Farklı uluslardan performansçıalrdan meydana gelen bu grup, ateş ve ışık öğrelerini bir insan sirki formatında sahneliyor. Dinamik bir müzik ve hareketli bir koreografi ile hem görsel hem de işitsel bir şölen yaratıyorlar.

Özel etkinlikler için de , farklı öğeleri birleştirip konspt şovlar sunabiliyorlar. 

 

 

BEAT - HIPHOP

 

İngiliz menşeili bu grup, sokak danslarını sahneye taşıyor ve muhteşem ritmli bir gösteri sunuyorlar. 

Multimedya ile desteklenmiş sahne tasarımlarını, ünlü koreografların çalıştırdığı birbirinden yetenekli dansçıların performansları tamamlıyor.

Tam bir enerji bombası.

STRANGE DANCERS

 

Avustralya'da doğan ve dünya'ya yayılan bu benzersiz performanslar özellikle açıkhava etkinlikeri ve festivaller için çok uygun.

Dev çubukların üzerinde, özel kostümler ve aksesuarlarla gökyüzünde bir düş canlandırıyorlar.

ADAM SAAKS

 

Nam-ı diğer "Makas Adam". Elinde bir çift makas ile, canlı modellerin üzerindeki kıyafetleri keserek harikalar yaratan bu tasarımcı adeta bir sihirbaz.

O kadar ünlü ki, sayısız ülkede bu gösterileri gerçekleştirdi, youtube kanalı milyonlarca izleyici topladı. Aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni.

 

Adam Saaks'ı Türkiye'ye de getirmekten gurur duyuyoruz.

 

FASHION MAGIC

 

Hem iyi bir sihirbaz hem de bir "hızlı kostüm değiştirme" uzmanı olunca bu benzersiz farklı show çıkıyor ortaya.

Dünya'nın en sihirli moda gösterisi olarak kendini tanımlayan bu gösteri özel etkinlikler, defileler, tv showları için çok uygun.

HELIOSPHERE - UÇAN KÜRE

 

Dev bir balon düşünün ve bu balonun ucunda sarkıtılmış bir akrobat-dansçı; seyircilerin üzerinde alçalıp yükseliyor, havada figürler yapıyor.

Logo uygulamasının da rahatça yapıldığı büyüleyici bir açık hava gösterisi.

MULTIMEDIA DANCE

 

Sahnede arka perde veya ekranda, özel hazırlanmış kurgulanmış videolar, ve buna uygun müzik eşliğinde önünde gerçekleşen dans-akrobasi performansının üstüste bindirilmesiyle elde edilen müthiş etki.

Her türlü mesaj, ürün özelliği gibi kurumsal işler için de ideal bir iletişim mecrası.

Hem teknolojik, hem estetik.

CHINA CIRCUS

 

Çin sirkleri her zaman ilgi çekmiştir. İnsan sınırlarını zorlayan bu akrobatik şovlar bu sefer konsept bir şovla bir araya geliyor.

 

İhtiyaca göre farklı performansçı sayıları ve süreleri ile sunulabilmesi ile hem biletli hem de özel etkinklikler için...

 

SPEED FASHION

 

Bir moda tasarımcısı eline aldığı birkaç kumaş ve aksesuarı sahnede kullanarak, bir modelin üstünde canlı kıyafetler oluturması ve bunu ardarda defalarca tekrarlaması , bu benzersiz şovu oluşturuyor.

Alanında hemen hemen tek.

SPEED PAINT

 

Devasa bir tabloyu sadece birkaç dakika içinde tamamlamak başlı başına inanılmaz. Bir de buna bir müzik eşliğinde koreografi ekleyin.

Bir de, resim bitene kadar ne olduğunun anlaşılmamasının süprizini düşünün.

İşte bu "hızlı resim" şovu böylesine iddalı bir solo performans.

Dilenen kişi veya görselinr esmini yapmak mümkündür.

BAŞVURU FORMU

Success! Message received.

bottom of page